Kadra

Nasza kadra posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Są to pasjonaci i specjaliści z danej dziedziny, potrafiący z humorem oraz ogromnym zaangażowaniem wprowadzić dzieci w swój świat. Państwa dzieci, które korzystały w ostatnich latach z naszych usług – obozów / półkolonii / szkółek / urodzin niejednokrotnie miały już okazję ich poznać i polubić.

Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa oraz naszych kompetencji, co roku, przed każdym sezonem organizujemy dla naszej kadry spersonalizowane szkolenie z pierwszej pomocy. Dzięki temu możemy zapewnić Państwa o jeszcze lepszym przygotowaniu na różne okoliczności. Wszystkie osoby współpracujące z nami posiadają również szereg kursów i kwalifikacji niezbędnych do opiekowania się i prowadzenia zajęć, warsztatów lub treningów z podopiecznymi. Przed każdą imprezą wyjazdową otrzymują od nas Państwo numery telefonów do opiekunów / wychowawców. Każda grupa liczy maksymalnie 15 osób.

Od samego początku kadra jest dostępna 24h na dobę oraz skoncentrowana na integracji grupy. Pomaga, jeżeli jest taka potrzeba, w zakwaterowaniu i stara się jak najlepiej poznać dzieci, otoczyć troską, zapewnić podopiecznym ciekawy wypoczynek i zrealizować program obozu, a także wspierać dzieci w byciu samodzielnym, kreatywnym i twórczym. Dodatkowo stara się rozwijać podopiecznych społecznie poprzez współdziałanie w grupie.

Joanna Wierszyłłowska - Kortowo Dzieci

Joanna Wierszyłłowska
Założyciel
joanna@kortowo.com.pl
tel. +48 602 136 105

Założycielem firmy jest Joanna Wierszyłłowska współwłaścicielka rodzinnej firmy Kortowo. Asia jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na WSB. Uwielbia organizować i działać, Zawsze Pełna pasji w tym, co robi. Miłośniczka windsurfingu, tenisa, golfa oraz Zumby. Mama Jakuba.

Ola Ciemniewska - Korotow Dzieci

Ola Ciemniewska
Zarządca i Koordynator KortowoDzieci
ola@kortowo.com.pl
tel. +48 509 711 285

Aktywna mama trójki wspaniałych dzieciaków,"emerytowana" tancerka z ponad 10-letnim stażem Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego. Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej, przedszkolnej i terapii pedagogicznej. Ola jest pełna zaangażowania i Dobrej energii, którą chętnie się dzieli. Bardzo ceni sobie pedagogikę zabawy, dzięki której każde dziecko ma równe szanse odkryć swoje mocne strony i olbrzymi potencjał, jaki w nim drzemie.

Aniela Strelczuk
Sprawy biurowe
biuro@kortowodzieci.pl
+48 509 414 512

Płatności, rabaty, faktury oraz wiele innych tematów opanowuje niezawodna pani aniela. ogarnianie tych wszystkich terminów i papierków - z uśmiechem na twarzy, z ogromem cierpliwości i życzliwości- to bez wątpienia jej super moc 🙂 Jeżeli mieliby Państwo problemy, niejasności dotyczące sfery finansowej, potrzebowaliby zaświadczenie do zakładu pracy o dofinansowanie wyjazdu Państwa dziecka z nami lub mieli pytania dotyczące faktury - prosimy o kontakt właśnie z nią:)

Adrian - Kortowo Dzieci

Adrian

Od dzieciństwa związany ze sportem - zaczynał od piłki nożnej, potem była lekkoatletyka, siatkówka, koszykówka i tenis stołowy. W tenisa ziemnego zaczął grać około 2010 roku, zainspirowany po obejrzeniu meczu genialnego Szwajcara, któremu do dzisiaj kibicuje. Mowa oczywiście o Rogerze Federerze:) I tak od tego czasu tenis stał się jego sportem numer jeden.
Do jego hobby niezwiązanych ze sportem można zaliczyć muzykę, kinematografię i telewizję, a także spędzanie czasu ze znajomymi. W przyszłości chciałby podróżować, a miejscem do którego najbardziej chciałby pojechać jest Kalifornia i Los Angeles. Stale uśmiechnięty stara się, aby zajęcia przez niego prowadzone były ciekawe, kreatywne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Angelika - Korotow Dzieci

Angelika

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Duże doświadczenie zawodowe uzyskane dzięki występom na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu, wielokrotnych wyjazdach dookoła świata oraz uczestnictwie w wielu warsztatach tanecznych. Jest osoba pracowitą, ambitną i wspaniale współpracująca z dziećmi. Możliwość dzielenia się z innymi swoją pasją sprawia jej  wielką przyjemność.

Brydzia - Kortowo Dzieci

Brydzia

Przyszła studentka politechniki poznańskiej. Animatorka i wychowawca kolonijny. Kocha prace z dziećmi. W wolnym czasie pływa, uczy języka francuskiego. Często spotkamy ją na ściance wspinaczkowej.

Darek - Kortowo Dzieci

Darek

Pedagog, animator, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogiki Kultury Fizycznej. Sport i ruch to jego pasja. Doświadczenie w pracy nabył podczas praktyk szkolnych, licznych eventów i kolonii, a także pracy w przedszkolach w charakterze instruktora „zajęć z piłką”. Podczas studiów nabył niezbędne uprawnienia do opieki i prowadzenia zajęć z młodzieżą. Doświadczenie z wielu dyscyplin sportowych powoduje, iż jego zajęcia są wszechstronne, a ponadto budzące zaciekawienie u dzieci. Kajaki i gitara przy ognisku to atuty, które również wykorzystuje w pracy z młodzieżą.

Daria Jakielczyk - Kortowo Dzieci

Daria

Absolwentka UAM w Poznaniu. Na co dzień psycholog dziecięcy, nauczyciel przyrody i biologii w szkole podstawowej, a także wiceprzewodnicząca Stowarzyszenia Inicjatyw Młodzieżowych. Kreatywna i pełna zapału. Uwielbia swoją pracę, co uzewnętrznia na koloniach, jako wychowawca już od ponad 10 lat. Nie znosi się nudzić, dlatego każdą wolną chwilę spędza aktywnie. Miłośniczka wypraw górskich, dobrej książki i ciekawych ludzi.

Jakub - Kortowo Dzieci

Jakub

Uwielbia pracę z dziećmi. Jest animatorem na urodzinkach, eventach, wychowawcą na półkoloniach i obozach. Były harcerz 45 Poznańskiej Drużyny Harcerska "Bór", gdzie zdobył czerwony beret.
Z Kortowem związany od 6 roku życia, najpierw jako Korciak i uczestnik niezliczonej ilości półkolonii i obozów, obecnie trener.
W wolnym czasie od studiów trenuje akrobatykę, jeździ na snowboardzie, pływa na wakeboardzie, uprawia windsurfing, gra i trenuje tenisa oraz... gra na komputerze i układa playlisty.

Kuba - Kortowo Dzieci

Kuba

Absolwent UKW w Bydgoszczy Wydziału Kultury Fizycznej, Zdrowia i Turystyki. Uwielbia aktywność ruchową na świeżym powietrzu. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobył prowadząc zajęcia w autorskiej szkółce piłkarskiej, a także pracując w oświacie. Podczas studiów nabył niezbędne uprawnienia do opieki i prowadzenia zajęć z dziećmi oraz młodzieżą. Jest kreatywny, potrafi sobie poradzić w trudnych sytuacjach. Na co dzień otoczony młodymi sportowcami, których jest najwierniejszym kibicem.

Marta - Kortowo Dzieci

Marta

Od najmłodszych lat bierze czynny udział w życiu Związku Harcerstwa Polskiego, gdzie nabywa doświadczenie w pracy z dziećmi. Interesuje się kulturą amerykańską oraz chętnie rozwija swoje umiejętności języka angielskiego. To właśnie z tym językiem chce kontynuować swoją przyszłość. Marta jest osobą otwartą, kreatywną, z dużym poczuciem humoru, co eliminuje nudę.:)

Marta Jańczak - Kortowo Dzieci

Marta

Absolwentka pedagogiki specjalnej na UAM w Poznaniu. Obecnie pracuje jako nauczyciel, terapeuta w szkole specjalnej. W wolnym czasie lubi podróże dalsze i bliższe. Uwielbia pracę z dziećmi, a jak coś robi, to wkłada w to całe swoje serce. Od czterech lat zajmuje się dziećmi jako wychowawca na koloniach i półkoloniach.

Monika - Kortowo Dzieci

Monika

Instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego. To właśnie w harcerstwie, w którym działa aktywnie od 7 lat, zdobyła doświadczenie w pracy z dziećmi, prowadząc swoją własną drużynę. Jej pasją jest muzyka, lubi śpiewać i grać na gitarze, a od niedawna również na banjolele. Stawia na wszechstronny rozwój, dlatego jej zajęcia skupiają w sobie ruch, umiejętność logicznego myślenia (jak na inżyniera przystało) oraz współpracę z rówieśnikami. Jej kreatywność oraz energia potrafi zmotywować i zaktywizować każdego uczestnika zielonych szkół oraz obozów.

Olga Nawrocka - Kortowo Dzieci

Olga

Absolwentka Wydziału Sztuki Lalkarskiej na Akademii Teatralnej. Miłośniczka śpiewu i tańca, kocha teatr i wierzy, że to właśnie on leczy ciało i duszę. Trener studia aktorskiego w którym uczy dzieci miłości do teatru i pracy aktora. Czas wolny spędza zawsze aktywnie realizując przy tym swoje pasje.  Wiedzę i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała jako wychowawca kolonijny  w Stowarzyszeniu Inicjatyw Młodzieżowych  oraz wielu innych koloniach i półkoloniach. Z Kortowem związana od 3 lat.

Oskar - Kortowo Dzieci

Oskar

Student Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Turystyka i rekreacja. Praca z dziećmi daje mu wiele radości i sprawia, ze uśmiech nie schodzi z jego twarzy. Prowadzi urodzinki, uczestniczy w eventach, jest wychowawca na półkoloniach, obozach oraz zielonych szkołach Kortowa, z którym jest związany od najmłodszych lat.
W wolnym czasie lubi uprawiać dużo sportu, chodzi na siłownie, gra w squasha, ale również dużo frajdy sprawia mu gra na komputerze.

Patryk - Kortowo Dzieci

Patryk

Nauczyciel, animator oraz Pedagog specjalny. Absolwent UAM w Poznaniu. Specjalizuje się w animacji czasu wolnego dzieci i młodzieży. Interesuje się relacjami w kontekście wychowawczym. Wieloletni wolontariusz centrum wolontariatu oraz członek Stowarzyszenia Inicjatyw Młodzieżowych. Swoje zamiłowanie do pracy zapoczątkowały obozy wypoczynkowe na które jeździ co roku od ponad 20 lat od uczestnika po wychowawcę. Ma ogromną wiarę w ludzi. Bardzo ceni sobie przyjaźń. Pasjonat gier planszowych, dobrej kuchni oraz wycieczek.

Paulina - Kortowo Dzieci

Paulina

Studentka Pedagogiki Specjalnej na UAM oraz terapeuta zajęciowy w jednym z poznańskich Warsztatów Terapii Zajęciowej. Kontakt i pracę z dziećmi zapoczątkowało u niej harcerstwo, gdzie przez kilka lat pełniła rolę instruktora i wychowawcy na obozach harcerskich. Uwielbia muzykę i ruch, dlatego jej kolejną pasją, w której spełnia się jako instruktor jest Zumba®Fitness. W zamiłowania do pracy z dziećmi ukończyła szkolenie Zumba Kids i Kids Jr., dzięki czemu może zarażać tą pasją najmłodszych. W wolnych chwilach uwalnia artystyczną część swojej osobowości grając na gitarze oraz tworząc różne prace plastyczno - manualne.

Dyplomy, certyfikaty, zaświadczenia

Dyplomy - Kortowo Dzieci