Hieronim N.

Wielkie dzięki za wszystko dla Pani i pozostałych opiekunów.Hirek z wyjazdu bardzo zadowolony i my jako rodzice z tego powodu również.

Życzę wszystkiego dobrego i jeszcze raz dziękuję.

pozdrawiam Hieronim N.

I. P.

Bardzo dziękuję za link a przede wszystkim bardzo dziekuję za zabawne relacje na bieżąco. O córki dowiedziałabym się pewnie 1/10 tego co od Was!

Spotykamy sie za rok!

pozdr I. P.

Anna Ł.

Bardzo, BARDZO DZIĘKUJEMY.

Pozdrawiam
Anna Ł.

Agnieszka C.

Bardzo sie ciesze, ze Janek byl czlonkiem tej mega ekipy. Dziekuje za zaangazowanie, opieke i szczesliwy powrot. Zycze kolejnych udanych obozow, milych wspomnien, prosze pozdrowic cala obozowa kadre.

Do zobaczenia za rok.

Agnieszka C. z Kleszczewa

Hanka P.

Bardzo dziękuję za opiekę – podziękowania proszę również przekazać pozostałym Paniom wychowawczyniom. Ewa wróciła naprawdę bardzo zadowolona z obozu – chyba najbardziej ze wszystkich do tej pory, a ma ich kilka za sobą (Ola B . również bardzo zadowolona). Kadra im bardzo przypadła do gustu i cały program, mimo że pogodę mieliście naprawdę kiepską.

Jeszcze raz dziękuję!

Pozdrawiam,
Hanka P.

Bernadetta K.

Dobry Wieczór,

Bardzo , bardzo dziękuję za wspaniałą fotorelację i opisy :), opiekę, atmosferę i perfekcyjną organizację obozów. Dzieci są przeszczęśliwe, kolejny raz… i na pewno nie ostatni. I tak samo jest zawsze na Waszych Zielonych Szkołach…rewelacja!

Pozdrawiam i tak trzymajcie!!!
Bernadetta K.

Renata

Dziekuje pięknie Pani Joasiu za każde słowa. Ten obóz to raj dla dzieci. Tomek nie dzwoni, widocznie się dobrze bawi! Mało pozuje do zdjęć, to ten wiek :). Pozdrawiam serdecznie z Lubonia.

Renata

Olga M.

Dziękujemy za cudne zdjęcia i piękne opisy!

Pozdrawiam
Olga M.

Małgorzata i Marcin H.

Witam

Właśnie skończyliśmy wysłuchiwać opowieści Marcina o super obozie:wychowawcach,dzieciach i superaśnych paniach kucharkach 🙂 .Marcin już w drodze powrotnej stwierdził, że w przyszłym roku także jedzie na ten obóz.Wszystko było wspaniałe i z wszystkiego jest zadowolony.Uśmiechnięte ,szczęśliwe i wypoczęte (nic energii z bateryjki nie ubyło) dziecko juz śpi.Z naszej strony bardzo dziękujemy za tak wspaniałą atmosferę i wiele atrakcji.

Pozdrawiamy
Małgorzata i Marcin H.

Paweł K.

W imieniu Wojtka i swoim bardzo dziękuję za super zorganizowany wyjazd! Z nami nigdy by tyle nie zobaczył- wyjazd uważam za świetnie spędzony czas. Wojtek już wczoraj wspomniał, że w przyszłym roku pewnie też się wybierze.

Pozdrawiam,
Paweł K.

Anna K.

Chciałam Państwu serdecznie podziękować, za organizację świetnego obozu :D. Adam był po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni. Wrócił bardzo zadowolony i z mnóstwem ciekawych wrażeń. Super pomysłem były też fotorelacje.

Jeszcze raz dziękujemy 🙂

Anna K.

Kasia D.

Dziękujemy za wszystkie fotorelacje i informacje z tego co nasze dzieciaki podczas obozu robiły.
Uśmiechy im z twarz nie schodziły – znaczy się poziom zadowolenia utrzymywał się na tym samym poziomie

Całej Kadrze wielkie brawa!!!
Ignacy już zapowiedział, że za rok też pojedzie:)

Pozdrawiam
Kasia D.

Joanna i Artur Sz.

Nieuchronnie zbliża się koniec Obozu a więc i czas podsumowań. Dziękujemy serdecznie za wszystkie sprawozdania i fotorelacje dzięki którym byliśmy spokojni o dziewczynki i byliśmy pewni, że są w dobrych rękach :). Genralnie z naszego punktu widzenia wszystko SUPER !!!. Dziewczynkom też bardzo się podoba.

Podziękowania dla całej kadry opiekunów i animatorów za zaangażowanie i opiekę a w szczególności: Pani Paulinie za kierowanie tym całym taborem :), Pani Oldze za bezpośrednią opiekę i taneczne zabawy :), Pani Sylwi za artystyczne inspiracje i szalony temperament :), Panu Darkowi za ducha sportowego i wierną kopię Kuby Wojewódzkiego :), Panu Patrykowi za pomoc w załadowaniu bagaży do autokaru i sympatyczny charakter 🙂 Jeszcze raz DZIĘKUJEMY.

Joanna i Artur Sz. – rodzice Ani i Zosi

Justyna P.

Jak to mówią „nie chwal dnia przed zachodem”, natomiast ja już jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji tej wyprawy. Pełna informacja dla rodziców przed wyjazdem, wyczerpujące dane dotyczące formalności związanych z rejestracją, sprawna organizacja przy wyjeździe, pełna relacja fotograficzna w trakcie. Dzieciaki jak widać na zdjęciach świetnie się bawią. Mój syn zachwycony. A ja dzięki Państwa relacji zaspakajam swoją matczyną ciekawość, którą mój syn zbywa zdaniem „mamo jest super” 😉

Wielkie dzięki!

Z pozdrowieniami
Justyna P.

Karolina N.

Chciałam jeszcze raz bardzo, bardzo podziękować za opiekę nad Oskarem i zorganizowanie cudnego tygodnia!!!! Wiem jak trudno ogarnąć nasze dzieciaki ale Pani się to udało na szóstkę . Oski już w aucie opowiadał i opowiadał i opowiadał … Dla niego to było nowe i stresujące przeżycie, ale dzięki Pani stało się cudowna przygoda, która chce koniecznie w przyszłym roku powtórzyć! Jest takie powiedzenie : Właściwy człowiek na właściwym miejscu. W przypadku Pani osoby idealnie pasuje!

Karolina N.

Agnieszka S.

Pani Joanno,

bardzo dziękuję za cudowne wakacje mojego dziecka Filipa, który w ubiegły piątek wrócił z Trzcianki. To był jego pierwszy wyjazd na wakacje bez mamy i taty i myślę, że zdał ten egzamin celująco, dzięki Wam. Filipowi bardzo się podobało, zasypuje nas opowieściami o kolegach i koleżankach, o różnych przygodach, sportach, jakie uprawiał, origami, mieczach, armatach, grach, jeziorze, pysznym jedzeniu, ……………….. 🙂

Ja osobiście jestem pod wrażeniem miejsca, fantastycznej organizacji tego przedsięwzięcia, zaangażowania wszystkich opiekunów, codziennych fotorelacji na mailu i tych wrażeń i emocji, jakie towarzyszyły Filipowi przez dwa tygodnie. Proszę przekazać moje podziękowania Pani Ewie i wszystkim pozostałym sprawcom wydarzenia Kortowo Camp Trzcianka 2012 🙂

Do zobaczenia za rok.

Pozdrawiam,
Agnieszka S.
mama Filipa – Bojowego Bawoła

Monika S.

Witam P. Joasiu!

Chciałabym bardzo gorąco podziękować za te cudowne 2 tygodnie, które Igor mógł po raz kolejny spędzić na obozie organizowanym przez Panią.

Był on już na kilku obozach i na żaden nie chciał wracać ,a na Kortowo Camp pomimo, ze dopiero wrócił już z Hubertem szukają kolegów na przyszły rok 🙂 Pani zaangażowanie i wspaniała organizacja przekładają się na to, że dzieci nie mają czasu na nudę i tęsknotę za domem.
KORTOWO CAMP jest wzorem do naśladowania dla innych organizatorów wypoczynków dla dzieci i daje przykład ,że wcale nie potrzeba wyjeżdzać nie wiadomo jak daleko ,by spędzić udane wakacje!!!

Pozdrawiam i do zobaczenia za rok:)
Monika S.

Iwona i Stefan G.

Witam Pani Joanno,
chcielibyśmy jeszcze raz podziękować w imieniu Maksa i naszym za wspaniały obóz ! Maks wrócił zachwycony, opowieściom nie ma końca. Już będąc w Trzciance pytał, czy mógłby przyjechać jeszcze na jeden turnus w sierpniu! To najlepsza ocena Państwa pracy.

Jeszcze raz składamy wyrazy podziękowań na Pani ręce dla Wszystkich Opiekunów i Organizatorów.

Gratulujemy,
Iwona i Stefan G.

Paulina W.

Pani Joanno,

dziękujemy za wszystko!
Wrażeń mnóstwo, już po pierwszym szorowaniu i opowiadaniach:). Obóz był super, atrakcji co niemiara!
A najbardziej niesamowita była Pani Kierownik- w życiu nie wysłałam tylu maili dziennie, a już zdjęć to na pewno :)))

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy,
Paulina W. i Marian

Monika T.

Pani Joanno,

w imieniu Bruna i swoim bardzo dziękuję za wszystko 🙂 !
Obozy prowadzone przez Państwa są baaardzo ciekawe, dzieci są zachwycone i nigdy sie nie nudzą.
Czekamy na zimową edycje obozu 🙂

Pozdrawiamy,
Monika T. ( mama Bruna)

Elżbieta U.

Elżbieta U.Witam Pani Joanno,

Ze swojej strony chciałam serdecznie podziękować za wspaniały turnus. Rafał bardzo zadowolony. Mam również pytanie: Gdzie mogę odebrać książeczkę zdrowia Rafała?

Serdecznie pozdrawiam,
Elżbieta U.

Dorota i Zbigniew F.

Pani Joanno,
bardzo dziękujemy za udane wakacje naszych dzieci.

Dużo atrakcji i świetna atmosfera sprawiły, że nasze chłopaki wróciły bardzo zadowolone (a przy okazji przekonały się, że brak komórki i komputera nie szkodzi zdrowiu!)

Jako rodzice dziękujemy ponadto za organizację imprezy i co-dziennik pisany często nocą, który oprócz bieżących informacji będzie stanowił rodzaj pamiątkowego kalandarium.

Życzymy dalszych sukcesów i do zobaczenia 🙂

Pozdrawiamy serdecznie,
Dorota i Zbigniew F.
z Mikołajem i Michałem

Katarzyna P.

Witam Pani Joanno,

chciałabym podziękować za wspaniałą opiekę, atmosferę i wspaniałą zabawę na obozie w Trzciance. Myślę, że wspomnienia jakie córka przywiozła z tego pobytu, pozostaną na długo. Maja wróciła zachwycona i już nie może się doczekać następnych wakacji pod Pani opieką.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Pozdrawiam,
Katarzyna P.

Kasia N.

Bardzo dziekujemy za wspaniale dwa tygodnie w Kurorcie Trzcianka.
Do zobaczenia i pozdrawiamy-rodzina Kasi N.

Michal S.

Witamy serdecznie Panią Równik,

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za przemiły czas spędzony na obozie w Trzciance:
– za fantastyczne podejście do dzieci,
– za ciekawe, intensywne i rozwijające zajęcia,
– za miły czas leniuchowania,
– za integracyjne imprezki,
– za nastrojowe ogniska,
– za przepyszne jedzonko,
– za serce i wyrozumiałość,
– za……………………….wszystko.

Te wszystkie podziękowania należą się Pani Rownik jaki i jak calej KADRZE, a szczegolnie Pani Monice.

Pozdrawiamy
Michal S. z rodzicami

Lidia N

Podziwiam Panią za zapal i entuzjazm!
Tak trzymać !

Pozdrawiam Lidia N.

Mama Aleksa

Witam serdecznie, dziękuje za codzienna relacje i zdjęcia, widzę że dzieciaki super się bawią 🙂

Pozdrawiam i życzę udanej zabawy dzieciakom i opiekunom!

Beata B.

Bardzo dziękujemy za tak wyczerpujące informacje. Po raz pierwszy spotykam się z taką formą przekazywania wiadomości o pobycie mojego dziecka poza domem i jestem z tego bardzo zadowolona. Życzę jak najmniej kłopotliwych sytuacji i ładnej pogody.

Pozdrawiam Beata B.

Joanna i Tomasz J.

Witam Panią,

jesteśmy z mężem pod ogromnym wrażeniem Państwa zaangażowaniem w organizację obozu. Pierwszy raz mamy mailową i fotograficzną relację z pobytu dziecka na obozie. Ale co najważniejsze, córka zapowiada, że w przyszłym roku też jedzie do Kortowa! Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani oraz całej ekipie!

Joanna i Tomasz J. rodzice Marty.

Iwona B.

Pani Joanno,

chciałam serdecznie podziękować za super organizację kolonii pierwszego turnusu. Mój syn – Jakub – przyjechał BARDZO zadowolony. Dziękuję również za codzienna relację zdjęciowo-opisową. Bardzo fajna sprawa.

Będę Państwa reklamować 🙂

Iwona B.

Katarzyna O.

Dzień Dobry Pani Joanno,

Na Pani ręce chciałam bardzo podziękować wszystkim wychowawcom za zorganizowanie wspaniałego obozu w Trzciance. Córka Marysia powiedziała ,że obóz był najwspanialszy na świecie i już zrobiła album ze zdjęciami z obozu i teraz wspomina miłe chwile. Marysia jest już po zabiegu usunięcia migdałów. Wszystko poszło bardzo dobrze. Teraz odpoczywa i jak niemowlak je tylko papki.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy, Marysia prosi o szczególne pozdrowienie Pani Oli.

Katarzyna O.

Rodzice Marcelinki P.

Dzień dobry,

Dziękujemy za solidną opiekę nad córką. Gratulujemy doskonałej organizacji i pomysłowości.
Do zobaczenia na następnych obozach lub eventach. Życzymy również wypoczynku -może po wakacjach 🙂

Rodzice Marcelinki P.

Beata i Marek B.

W imieniu naszym i naszej córki chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą organizację, wiele atrakcji oraz wspaniałą opiekę. Córka wróciła bardzo zadowolona i z zapowiedzią, że w przyszłym roku chce jechać na dwa tygodnie, a to chyba jest najlepszy dowód na to jak wiele miłych rzeczy ją spotkało. Myślę, że z czystym sumieniem będziemy polecać wyjazdy organizowane przez Państwa firmę.

Pozdrawiamy Beata i Marek B.

Barbara F.

Witam serdecznie Pani Joanno,

z całego serca pragnę podziękować za tygodniowy obóz, na którym dzieci świetnie sie bawiły i spędzily naprawdę miło i pożytecznie czas. Dziękuję za to że pokazała Pani mojemu dziecka, że oprócz komputera i piłki istnieje jeszcze wiele innych ciekawych zajęć, wystarczy tylko chcieć… Michał wrócił do domu bardzo zadowolony, podekscytowany i pomimo wielu zajęć wypoczęty 🙂

Pani codzienna relacja z tego, co dzieci robiły, jadły spowodowały, że i dla nas, rodziców, ten czas rozłąki był dobrym odpoczynkiem, a nie zamartwianiem się o samopoczucie naszych pociech. To naprawdę wspaniały pomysł z przekazywaniem rodzicom zdjęć i krótkich informacji. I tu tez wystarczy tylko chcieć…

Wielu organizatorów, kierowników kolonii powinno się od Pani uczyć co zrobić i jak zrobić aby zadowolone były i dzieci i rodzice.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i zapewniam, że na każdym kroku będę polecała Kortowo Camp moim znajomym, którzy będą chcieli wysłać swoje dzieci na wakacje.

Życzę wielu słonecznych dni oraz energii i wytrwałości na następne turnusy.

Pozdrawiam,
Barbara F.