Specjalistyczne wyposażenie na letnie campy

KORTOWO CAMP: wyposażenie na zajęcia i treningi

NA WSZYSTKIE OBOZY: 3-7 maseczek cienkie/osłona twarzy i nosa (w zależności od czasu trwania obozu), mydło antybakteryjne, podpisany bidon do napełnienia wody pitnej, czapka z daszkiem (najlepiej dwie, podpisane na metce), krem przeciwsłoneczny, "psikacz" na komary/owady, ulubiony jasiek/poduszka, niewielki lekki koc nie zaszkodzi, opcjonalnie latarka (czołówka lub zwykła na nocną eskapadę).

NAD MORZE: strój/kąpielówki, dodatkowy ręcznik kąpielowy, opcjonalnie okulary przeciwsłoneczne, krem po opalaniu.

W GÓRY: stabilne obuwie na chodzenie po górach, co najmniej dwie pary wysokich skarpet typu podkolanówki, mała kurtka przeciwdeszczowa, mały plecak na wyjście w góry (nie torba przez ramię). Mile widziane wygodne spodnie z dużymi kieszeniami.

MILITARIA/SURVIVAL: śpiwór+karimata, notes+ołówek, mały budzik lub zegarek na rękę, chusta/arafatka lub szal typu maskującego, stabilne obuwie, ubranie, którego nie będzie szkoda pobrudzić, a w którym można wygodnie włóczyć się po terenie, jeśli ktoś ma i chce zabrać i nie zgubi: menażka, niezbędnik, lornetka lub luneta, kompas.

PAINTBALL: coś zasłaniającego szyję, ubranie, w którym można wygodnie walczyć i bardzo się pobrudzić, pod spodem cienka bielizna (mundury na większość osób są za duże czyli przede wszystkim niewygodne i utrudniające zabawę).

TENIS: obuwie sportowe na płaskiej podeszwie, dużo skarpet, jeśli ktoś ma i chce zabrać - rakieta.

TANIEC: sportowe rzeczy typu leginsy, bluzy, koszulki, wygodne obuwie z miękką podeszwą, gumka do włosów.

PIŁKA NOŻNA: dodatkowe krótkie spodenki+koszulki, sportowe obuwie (nie korki!),  dużo skarpet.

PŁYWANIE/KĄPIELE -> BASENY/JEZIORO/MORZE: klapki, strój/kąpielówki,  dodatkowy ręcznik, na kryty basen do Sypniewa -  zabierz czepek!

Nie zabieramy!

Elektroniki, wartościowych przedmiotów, zbędnej biżuterii, niebezpiecznych przedmiotów typu noże.