Specjalistyczne wyposażenie na letnie campy

AVENTURAS KORTOWO CAMP: wyposażenie na zajęcia i treningi

NA WSZYSTKIE OBOZY: podpisany bidon do napełnienia wody pitnej, czapka z daszkiem (najlepiej dwie, podpisane na metce), krem przeciwsłoneczny, "psikacz" na komary/kleszcze/owady, ulubiony jasiek/poduszka, opcjonalnie latarka (czołówka lub zwykła na nocną eskapadę).

MANGA opcjonalnieelementy stroju cospleyowego lub cały strój do przebrania w klimacie manga/anime 🙂

NAD MORZE: strój/kąpielówki, dodatkowy ręcznik kąpielowy, opcjonalnie okulary przeciwsłoneczne, krem po opalaniu, jeżeli dziecko chce brać udział w warsztatach z projektowania t-shirtów - biały, gładki t-shirt.

W GÓRY: stabilne obuwie na chodzenie po górach, co najmniej dwie pary wysokich skarpet typu podkolanówki, mała kurtka przeciwdeszczowa, mały plecak na wyjście w góry (nie torba przez ramię), wygodne spodnie.

MILITARIA/SURVIVAL: śpiwór+karimata, notes+ołówek, mały budzik lub zegarek na rękę, stabilne obuwie, ubranie, którego nie będzie szkoda pobrudzić, a w którym można wygodnie włóczyć się po terenie, jeśli ktoś ma i chce zabrać i nie zgubi opcjonalnie chusta/arafatka lub szal typu maskującego, menażka, niezbędnik, lornetka lub luneta, kompas.

PAINTBALL (góry): coś zasłaniającego szyję, ubranie, w którym można wygodnie walczyć i bardzo się pobrudzić, pod spodem cienka bielizna (mundury na większość osób są za duże czyli przede wszystkim niewygodne i utrudniające zabawę).

PŁYWANIE/KĄPIELE -> BASENY/JEZIORO/MORZE: klapki, strój/kąpielówki,  dodatkowy ręcznik.

Nie zabieramy!

Elektroniki, wartościowych przedmiotów, zbędnej biżuterii, niebezpiecznych przedmiotów typu noże.