KORTOWO CAMP 2020 a KORONAWIRUS: teraz #zostańwdomu, a #latemnadrobimy!:)

 

Drodzy Rodzice, nasi kochani Campowicze!

Absolutnie nikogo nie trzeba uświadamiać, z jaką rzeczywistością przyszło nam się mierzyć… Od kilku dni wszyscy żyjemy na wdechu, obserwując co się dzieje. Każdy z nas marzy o tym, by „wypuścić powietrze”. Po głowie kłębią się miliony pytań i wiele wątpliwości, dlatego chcemy rozwiać jedną z nich.

W temacie tegorocznych obozów – na dzień dzisiejszy nie ma żadnych przesłanek, ani informacji by Wasze (i nasze?) plany wakacyjne miały/musiały ulec zmianie. Obozy startują pełną parą zgodnie z naszym terminarzem. ?

Oczywiście z olbrzymią uwagą obserwujemy bieżące wydarzenia i decyzje wydawane na najwyższym szczeblu. Gdyby decyzją rządu obozy musiały zostać odwołane, zgodnie z aktualnie obowiązującą ustawą (jej treść dostępna na naszej www w zakładce >dokumenty<), są Państwo chronieni – każdy organizator zobowiązany jest bowiem do zaproponowania innego terminu lub zwrotu 100% wniesionych środków na poczet odwołanego obozu.

My mamy teraz dużo czasu na dopięcie wszystkich szczegółów ??Jesteśmy również do Państwa dyspozycji w razie dodatkowych pytań. ?

Weźmy przyszłość w nasze ręce ? #zostańwdomu do tej akcji dołączamy się i my!?? A to wszystko po to, byśmy wszyscy jak najszybciej mogli cieszyć się „normalnością”, za którą tak bardzo tęsknimy:) Nie martwcie się, #LatemNadrobimy!?

Obozy rezerwować można przez cały czas za pośrednictwem naszej strony internetowej >> www.kortowodzieci.pl/nasza-oferta/obozy-kortowo-camp

Przesyłamy Wam duuuużo spokoju i optymizmu, życzymy zdrowia, a wszystkim Rodzicom dodatkowo sporo cierpliwości!:)) ??❤️

Kortowo Camp Team ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *