Kadra

Nasza kadra posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, są to pasjonaci i specjaliści z danej dzieciny, potrafiący z humorem oraz ogromnym zaangażowaniem wprowadzić dzieci w swój świat. Państwa dzieci, które korzystały w ostatnich latach z naszych usług – obozów / półkolonii / szkółek / urodzin niejednokrotnie miały już okazję ich poznać i polubić.

 

Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa oraz naszych kompetencji co roku przed każdym sezonem organizujemy dla naszej kadry spersonalizowane szkolenie z pierwszej pomocy. Dzięki temu możemy zapewnić Państwa o jeszcze lepszym przygotowaniu na różne okoliczności.Wszystkie osoby współpracujące z nami posiadają również szereg kursów i kwalifikacji niezbędnych do opiekowania się i prowadzenia zajęć, warsztatów lub treningów z podopiecznymi. Przed każdą imprezą wyjazdową otrzymują od nas Państwo numery telefonów do opiekunów/ wychowawców. Każda grupa liczy maksymalnie 15 osób.

 

Od samego początku kadra jest dostępna 24h na dobę oraz skoncentrowana na integracji grupy, pomaga, jeżeli jest taka potrzeba, w zakwaterowaniu i stara się jak najlepiej poznać dzieci, otoczyć troską, zapewnić podopiecznym ciekawy wypoczynek i zrealizować program obozu a także wspierać dzieci w byciu samodzielnym, kreatywnym i twórczym, dodatkowo stara się rozwijać podopiecznych społecznie poprzez współdziałanie w grupie.

 

 

 
JOANNA-WIERSZYLLOWSKA

 

Joanna Wierszyłłowska

Założyciel

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 tel. +48 602 136 105

 

Założycielem firmy jest Joanna Wierszyłłowska. Współwłaścicielka rodzinnej firmy Kortowo. Joanna jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na WSB. Uwielbia organizować i działać, zawsze aktywna, pełna zaangażowania i pasji w tym co robi. Miłośniczka windsurfingu, tenisa, golfa oraz Zumby. Mama Jakuba.

 

 

 

 

 
OLA-CIEMNIEWSKA

 

Ola Ciemniewska

Zarządca i Koordynator KortowoDzieci / animator 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 509 711 285

 

Aktywna mama dwóch energicznych dziewczynek, "emerytowana" tancerka z 10-letnim stażem Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego, miłośniczka folkloru polskiego. Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej, przedszkolnej i terapii pedagogicznej. Doświadczenie w pracy zdobyła będąc wychowawcą na półkoloniach, obozach, jak również organizując i prowadząc imprezy rodzinne dla firm, eventy dla dzieci i rodziców, itp. Bardzo ceni sobie pedagogikę zabawy, dzięki której każde dziecko ma szansę odkryć swoje mocne strony i olbrzymi potencjał jaki w nim drzemie.

 W firmie Eventowo odpowiedzialna jest za koordynację i nadzór obozów Kortowo Camp oraz przygotowywanie ofert Zielonych Szkół na indywidualne zapotrzebowanie klienta. 

 

   

 
Dorota Antkowiak

 

Dorota Antkowiak

Księgowa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 660 665 111

 

Jeżeli mieliby Pańśtwo problemy / niejasności dotyczące strefy finansowej, potrzebowaliby zaświadczenia do zakładu pracy o dofinansowanie wyjazdu Państwa dziecka z nami, czy mieli pytania dotyczące faktury - prosimy o kontakt.

 

  
 
 
 
 
 
ADA-SIUDA

Ada

Animator

Wieloletnia działaczka Związku Harcerstwa Polskiego, doświadczenie w pracy z dziećmi nabyła poprzez pełnienie roli wychowawcy na wielu obozach harcerskich. Oprócz harcerstwa pasjonuje się tańcem. Zaczęła w wieku 9 lat i stale rozwija się w tej dziedzinie. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy i dostosowany do poziomu uczestników.Cechuje się kreatywnością jak i cierpliwością w stosunku do podopiecznych.

 

 

 
 
 
AGNIESZKA-M-BARWICKA

Agnieszka

Animator

Absolwentka Pedagogiki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Od wielu lat rozwija dzieci, młodzież, studentów i pedagogów, a przede wszystkim siebie. Certyfikowany pedagog cyrku, znawca języka migowego i wielu innych nieszablonowych metod i form nauczania, których początek zakiełkował w harcerstwie. Cechuje się indywidualnym podejściem do każdego podopiecznego i w każdym potrafi dostrzec drzemiący potencjał. Nie może żyć bez sportu, pasji i ludzi. 

 

 
 
 

 
 
 
 
ola s

Aleksandra

Animator

Jej pasją jest występowanie na scenie i praca z dziećmi. Aleksandra połączyła swoje dwie pasje i dziś jest bajarką, opowiada historie i baśnie dzieciom i młodzieży w wielu placówkach szkolnych i przedszkolnych w Poznaniu i okolicach. Należy do grupy opowiadaczy Karawana Opowieści. Jest również animatorką podczas aktywności, w których biorą udział dzieci. Aleksandra uwielbia sport, aktywność i działanie, dlatego działa w swoim życiu na wielu płaszczyznach i łączy pasję z pracą. 

 

 
 
darek-skurka

Darek

 

Trener / Animator

Pedagog, animator, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogiki Kultury Fizycznej. Sport i ruch to jego pasja. Doświadczenie w pracy nabył podczas praktyk szkolnych, licznym eventów i kolonii a także pracy w przedszkolach o charakterze instruktora „zajęć z piłką”. Podczas studiów nabył niezbędne uprawnienia do opieki i prowadzenia zajęć z młodzieżą. Doświadczenie z wielu dyscyplin sportowych powoduje, iż jego zajęcia są wszechstronne a ponadto budzące zaciekawienie u dzieci. Kajaki i gitara przy ognisku to atuty, które również wykorzystuje w pracy z młodzieżą.

 

 

 
 
 
 
filip-majewicz

Filip

Trener / Animator

Absolwent AWF, uwielbia sport i ruch na świeżym powietrzu. Doświadczenie w pracy z dziećmi nabył dzięki treningom w szkółce piłkarskiej, praktykom w zespołach koszykówki oraz licznym półkoloniom i eventom. Podczas studiów nabył niezbędne uprawnienia do opieki i prowadzenia zajęć z młodzieżą. Bardzo ciekawie prowadzi zajęcia, jest kreatywny, maluje twarze i doskonale radzi sobie w trudnych sytuacjach.

 
 
 
 
 
olga w

Olga

Animator

Studentka filologii germanskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W przyszłości chciałaby zostać nauczyciele. Od wielu lat prowadzi zajecia dla dzieci w ramach zbiórek zuchowych. Jest aktywną dzialaczką Zwiazku Harcerstwa Polskiego, w ktorym pełni funkcje wychowawcy i opiekuna.

 

 

 
 
KAJTEK-SZYMKOWIAK

Kajtek

Trener / Animator

Milosnik survivalu, militariow i ekstremalnych biegow przelajowych. Pracuje z dziecmi od lat, najpierw w druzynie harcerskiej, pozniej na urodzinkach, polkoloniach i obozach. Jego zywiolem sa wszelkiego rozdzaju zajecia z gier terenowych i atrakcje militarne. Pokazuje dzieciom, ze najwieksze przygody przezywa sie na lonie natury, a nie przed ekranem komputera.

 
 
 
 
 
Kuba B

Kuba

 

Trener / Animator

Absolwent UKW w Bydgoszczy Wydziału Kultury Fizycznej, Zdrowia i Turystyki. Uwielbia aktywność ruchową na świeżym powietrzu. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobył prowadząc zajęcia w autorskiej szkółce piłkarskiej a także pracując w oświacie. Podczas studiów nabył niezbędne uprawnienia do opieki i prowadzenia zajęć z dziecmi oraz młodzieżą. Jest kreatywny, potrafi sobie poradzić w trudnych sytuacjach. Na codzień otoczony młodymi sportowcami  których jest najwierniejszym kibicem. 

 
 
 
 
 
Kuba J

Kuba

 

Trener / Animator

Pasjonat sportów wodnych. Wieloletni instruktor kitesurfingu w licencjonowanym centrum na półwyspie Helskim. Dawniej także czynny gracz squash’owy i harcerz. Opiekun i wychowawca na półkoloniach i obozach Kortowo Camp. Uwielbia prowadzić zajęcia sportowe, wyczynowe i kreatywne. Cechuje go jak przystało na studenta stomatologii skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków ale też elastyczność, do tego potrafi zgrać, zaktywizować i rozkręcić każdą grupę podopiecznych.  

 

 
 
 
 
paulipa-p

Paulina

Animator

Studentka Pedagogiki Specjalnej na UAM.  Kontakt i pracę z dziećmi zapoczątkowało u niej harcerstwo, gdzie przez kilka lat pełniła rolę instruktora i wychowawcy na obozach harcerskich.   Uwielbia muzykę i ruch, dlatego jej kolejną pasją, w której spełnia się jako instruktor jest Zumba®Fitness. W związku z zamiłowaniem do pracy z dziećmi ukończyła również szkolenie Zumba Kids i Kids Jr., dzięki czemu może zarażać tą pasją najmłodszych. W wolnych chwilach uwalnia artystyczną część swojej osobowości grając na gitarze oraz tworząc różne prace plastyczno- manualne.  Jej energia i kreatywność pozwolą uaktywnić grupę i zmotywować do działania.

 

 

 
 
wojtek k

Wojtek

Trener / Animator

Student na Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Jest harcerzem z 9 – letnim stażem, podczas którego zdobył wiele doświadczenia pracy z dziećmi. Uwielbia sport a przede wszystkim piłkę nożną i siatkówkę. Lubi śpiewać podczas ognisk a gra na gitarze to argument, którym potrafi zainteresować grupę. Stale się uśmiecha i stara się, aby zajęcia były ciekawe, kreatywne ale przede wszystkim bezpieczne. Swoje umiejętności pogłębia podczas pracy na półkoloniach czy urodzinach dla dzieci.

 

 

 
 
 

 

Ściana dyplomów

Zobacz ścianę dyplomów

Mój panel
Szukaj obozu
Facebook
Foto galeria

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem